Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız

Hakkımızda

HakkımızdaLojistik Ve Taşımacılık Çözümlerimiz ile Farkı Keşfedin! 2011 yılında, sektörümüzde fark yaratmak amacıyla çıktığımız yolda, etkin ve verimli hizmet mottomuz ile uluslararası taşımacılıkta tüm ihtiyaçlar için özel ve yaratıcı lojistik hizmetleri sunuyoruz.

Uluslararası lojistikte küçük kolilerden proje taşımacılığına, depolamadan tedarik zinciri yönetimine, parsiyel taşımacılıktan komple taşımacılığa, müşterilerimize özel ve mükemmel hizmet sunmak için çalışıyoruz. Değişen dünyada geliştirdiğimiz lojistik çözümlerimizle ticaretin de geleceğine yön vermeyi hedefliyoruz.
 
Varoluş nedenimiz: Türkiye ve dünyada Lojistik Sektörü’nün önde gelen oyuncularından biri  olmak.

Amacımız müşterilerimizin başarılarını desteklemek, hedeflerine katkıda bulunmak, geleceklerinde de yanlarında olmak!  Lojistik hizmetlerde çözüm odaklı yaklaşımın, Uluslararası ticaret yapan şirketlere hizmet vermek için operasyonel deneyimin, yerinde ve zamanında desteğin önemini biliyoruz! Müşterilerimizin kargoları bizim kargolarımız, müşterimizin önceliği bizim önceliğimizdir…
 
SİBEL GLOBAL LOJİSTİK olarak sektörün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor, işimizin gereklerini uzmanlığımız ile yerine getiriyoruz.
 
Bağlı olduğumuz etik değerlerimiz ile hizmetlerimizde kusursuzluk anlayışına sahibiz. Dürüstlük ve kalite anlayışını benimsediğimiz etik değerlerimizi; işimizle, sunduğumuz müşteri hizmetleriyle, lider olma yönündeki atılımlarımızla ve en önemlisi bizlerle çalışan uzman kadromuzla ortaya koyuyoruz. Çünkü tecrübemiz, güçlü yönümüz!
 
Sadece yaptığımız işimizi en iyi şekilde yapmak değil insanlığa ve doğaya katkı sunmak da en önemli misyonumuz... İnsan sağlığına ve doğaya değer veriyor, korunması için sorumluluk üstleniyoruz.  Tamamladığımız her iş için TEMA vakfına sizlerin, geleceğimizin ve çocuklarımızın adına bağışta bulunuyoruz.
 
Manifestomuz:
  • Şeffaf, Etkin ve Verimli Hizmet
  • 7/24 Destek
  • Profesyonel ve Uzman Kadro
  • Hızlı ve Güvenli Teslimat
  • Size Özel Çözümler
  • Kusursuzluk Anlayışı
Mükemmelliğe giden yolda SİBEL GLOBAL LOJİSTİK olarak tutkumuz olan işimizde yeni başarılar için hazırız.
 
Lojistik ihtiyaçlarınızda size özel her tür çözüm için: SİBEL GLOBAL LOJİSTİK olarak hizmetinizdeyiz!