Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız

Proje Taşımacılığı

FİYAT TEKLİF AL Lojistik hizmetlerinin deneyim, operasyon yeteneği, farklı senaryolar hazırlayabilme ve uzmanlık isteyen Proje Taşımacılığı için uygun, özel çözümler Sibel Global Lojistik’te! Sadece Karayolu, Denizyolu, Demiryolu ve Havayolu taşımacılığında değil Proje Taşımacılığı’nda uzman ekibimiz ile hizmet sunuyoruz.

Yükünüzün türüne, ağırlığına ve boyutuna bağlı olarak en uygun rotanın belirlenmesi, maliyet analiz ve araştırması, yol raporunun hazırlanması, operasyonel ve yasal uygunluk, risk yönetimi gibi konularda çalışmalar yapıyor; ürünlerinizin en güvenli şekilde teslimat noktasına ulaşmasını sağlıyoruz. Komple ve parsiyel* yüklemeleriniz için alternatif çözümler üretiyoruz.
Proje Taşımacılığı kapsamında gerekli tüm belgelere sahip olan Sibel Global Lojistik ile yükünüzü istediğiniz yere zamanında, sorunsuz, güvenle taşıyabilirsiniz.